به نام خدا

سلام دوستان گل خواننده اين پست؛ مي خواهم در مورد امري مطلب بگذارم که مرا با اينکه مشابه آن امر را بسيار در جامعه ديده ام؛ اما مدام متحير مي کند. يک امر عجيب و بي اخلاقي بزرگي در جامعه ي ما مکررا در جاهاي مختلف به وضوح اتفاق مي افتد و اکثرا(در جايگاههاي مختلف) به آن مبادرت مي ورزند؛ واقعا براي من قابل فهم نيست اين همه بي اخلاقي.

ماجرا از اين قرار است که بنده زماني که رتبه ام در کنکور دکتري آمد، گفتم خب مهايي داشته باشم؛ از جمله سنجش و دانش تبليغات زده بود مشاوره رايگان و فلان و کلي تبليغ.

گفتم خب يه سري بزنم ببينم آيا نکته اي هست که بايد در انتخاب رشته رعايت کنم.

اين شد که رفتم مرکزي که آدرس زده بودند و آنجا از من خواستند که پرينتي از مشخصات پرونده ام ببرم؛ و بنده هم گفتم شايد براي مطالعات خودشان و برآوردهايي که براي راهنمايي در انتخاب رشته به دانشجويان سالهاي بعد با توجه به نتيجه ي انتخاب رشته ي ما و امتياز ما در اين سال برايشان کاربرد دارد به اين اطلاعات نياز دارند؛ لذا پرينت گرفتم و بردم برايشان.

بعد از مدتي که نتايج آمد، ديدم که اسمم را به عنوان کسي که از کلاسهاي آنها استفاده کرده است زده اند که مثلا قبول شده و.

تعجب کردم با خودم گفتم خب بگذار زمان بگذرد، حتما يک تبليغ کوتاه مدت حالا به دروغ گفته. اکنون من چطور پيگيرش باشم؟! و خلاصه حوصله نکردم که پيگير شوم(البته کار اشتباهي کردم؛ بايد همان زمان اين پست را مي گذاشتم)؛ خلاصه اينکه زمان گذشت و الان بنده سال سوم دکتري هستم و همچنان اين تبليغ را در اينترنت زده اند و با وقاحت تمام به دروغ مردم را گول مي زنند.

برايم سئوال شده که واقعا بقيه هم که اسم شان آنجاست؛ آيا آنجا آموزش ديده و کلاس رفته اند؟؟؟ و يا نه آنها هم مانند بنده فقط رفته اند آنجا از مشاوره ي آنها براي انتخاب رشته استفاده کرده اند؟؟؟ جالب اينجاست که در راهنمايي شان هيييييچ کمک خاصي و نکته ي خاصي که براي بنده به شخصه، بخواهد کاربرد داشته باشد نگفتند؛ إلا اينکه اطمينان خاطر دادند که به ترتيب همه دانشگاه ها را انتخاب کنيد احتمالا به مصاحبه دعوت مي شويد.

خلاصه اينکه براي اين مشاوره يک سري اطلاعات بنده را گرفتند وقتي که نتيجه آمده است؛ آنرا بدست آورده و به عنوان کسي که در آنجا آموزش ديده به دروغ معرفي کرده اند و.

وا اسفا از اين همه دروغ در يک جامعه ي اسلامي و آن هم شيعي با الگوهاي گرانقدري همچون امام علي  و امام حسين عليهما السلام.

اينم آدرسي که در آن اسم اين حقير را به عنوان کسي که آنجا آموزش ديده معرفي شده:
افتخار آفرينان سنجش و دانش در کنکور دکتراي سراسري

مشخصات

تبلیغات

محل تبلیغات شما
محل تبلیغات شما محل تبلیغات شما

آخرین وبلاگ ها

برترین جستجو ها

آخرین جستجو ها

oniline پرسش مهر 99-98 تولیدی مانتو و مقاله درمورد تولیدی مانتو kjhw قاب چوبی Douglas تفکر وسواد رسانه ای دراکولا مرکز تخصصي فروش مبلمان،ميز تلويزيون،سيسموني کودک اخبار لوازم خانگی